Nowoczesne kotły TEKLA serii BIO

Kotły biomasowe Tekla znajdują się także w ofercie sklepu Fuego.pl. Łatwo je wyszukać wybierając kategorie kotły na biomasę, a następnie zaznaczając producenta Tekla. Całość oferty tego producenta znajduje się TUTAJ.

Kocioł Tekla Draco Bio Compact
Draco Bio Compact jest kotłem automatycznym dedykowanym do spalania peletu 6-8 mm. Bardzo małe jak na kocioł peletowy gabaryty uzyskano przez umieszczenie zbiornika paliwa w górnej części kotła. Jest to spory atut w przypadku małych kotłowni. W kotle zastosowano palnik Fireblast i zaawansowaną automatykę regulacyjną. Kocioł posiada 5-tą klasę emisyjną. Szczegółowy opis znajdziesz TUTAJ.

Kocioł Tekla Draco Bio

Draco Bio jest kotłem automatycznym dedykowanym do spalania peletu 6-8 mm. Posiada klasyczną budowę z zastosowaniem zewnętrznego zasobnika na pelet. Dostępne są różne pojemności zasobnika. Dostępne moce : 15, 25, 35, 50 i 75 kW. W kotle zastosowano palnik Fireblast i zaawansowaną automatykę regulacyjną. Kocioł posiada 5-tą klasę emisyjną. Szczegółowy opis znajdziesz TUTAJ.

Kocioł Tekla Tytan Bio

Tytan Bio jest kotłem automatycznym przeznaczonym do spalania pelet. Wyróżnia go żeliwny wymiennik, który cechuje długa żywotność. W kotle zastosowano zewnętrzny zasobnik na opał (dostępne kilka pojemności) oraz palnik Fireblast w połączeniu z zaawansowaną automatyką regulacyjną. Dostępne moce: 20 kW, 25 kW. Kocioł posiada 5-tą klasę emisyjną. Szczegółowy opis znajdziesz TUTAJ.